Watchcat (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Date
sl: Datum

en: Summary
sl: Povzetek

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik
