Watchcat (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Date
sq: Data

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi
