Watchcat (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Date
ta: தேதி

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: Entity
ta: உருப்படி
