Watchcat (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Date
te: తేదీ

en: Summary
te: సారాశం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి
