Watchcat (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Date
tr: Tarih

en: Summary
tr: Özet

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: author
tr: yazar

en: Entity
tr: Nesne

en: Target
tr: Hedef

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Object ID
tr: Nesne ID

en: Relate content to the user who created it.
tr: İçeriği onu oluşturan kullanıcıyla ilişkilendirir.

en: Enable to override this field's links.
tr: Bu alanın bağlantılarını geçersiz kılmak için etkinleştir.
