Watchcat (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Author
vi: Tác giả

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: User
vi: Người dùng

en: author
vi: tác giả

en: Object
vi: Đối tượng
