Watchcat (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: Date
az: Tarix

en: Summary
az: Xülasə

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Target
az: Hədəf

en: Entity type
az: Varlıq növü
