Watchcat (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: Date
be: Дата

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Entity
be: Сутнасць

en: Entity type
be: Тып сутнасці
