Watchcat (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Date
ca: Data

en: Summary
ca: Resum

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: author
ca: autor

en: Entity
ca: Entitat

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Object ID
ca: ID de l'objecte

en: Relate content to the user who created it.
ca: Relacioneu el contingut amb l'usuari que el va crear.

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.
