Watchcat (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Date
et: Kuupäev

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Target
et: Siht

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.
