Watchcat (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Date
fa: تاریخ

en: Summary
fa: خلاصه

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: Target
fa: مقصد

en: Entity type
fa: نوع عنصر
