Watchcat (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Author
gu: લેખક

en: Date
gu: તારીખ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: author
gu: લેખક

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
