Watchcat (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Date
he: תאריך

en: Summary
he: תקציר

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: Object
he: אובייקט

en: Entity type
he: סוג ישות
