Watchcat (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Date
hi: तारीख

en: Summary
hi: सारांश

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: author
hi: लेखक

en: Entity
hi: इकाई

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार
