Watchcat (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: User
hy: Օգտագործող

en: author
hy: հեղինակ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
