Watchcat (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Author
id: Penulis

en: Date
id: Tanggal

en: Summary
id: Ringkasan

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: User
id: Pengguna

en: author
id: penulis

en: Entity
id: Entitas

en: Entity type
id: Jenis Entity
