Watchcat (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: Date
it: Data

en: Summary
it: Sommario

en: User
it: Utente

en: author
it: autore

en: Entity
it: Entità

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Object ID
it: ID Oggetto

en: Relate content to the user who created it.
it: Collega il contenuto con l'utente che lo ha creato.

en: Enable to override this field's links.
it: Attiva per modificare i link di questo campo.
