Watchcat (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Author
ja: 投稿者

en: Date
ja: 日付

en: Summary
ja: 概要

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: author
ja: 投稿者

en: Entity
ja: エンティティ

en: Object
ja: オブジェクト

en: Target
ja: ターゲット

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Object ID
ja: オブジェクトID

en: Relate content to the user who created it.
ja: コンテンツを投稿したユーザーにコンテンツを関連付けます。

en: Enable to override this field's links.
ja: このフィールドのリンクの上書きを許可する。
