Watchcat (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Date
jv: Tanggal

en: Summary
jv: Rangkuman

en: User
jv: Panganggo
