Watchcat (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: Date
lv: Datums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Target
lv: Mērķis

en: Entity type
lv: Entītijas veids
