Watchcat (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: author
my: စာရေးသူ
