Watchcat (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Date
nl: Datum

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Target
nl: Doel

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Actor
nl: Acteur

en: Object ID
nl: Object-ID

en: Relate content to the user who created it.
nl: Verbind inhoud met de gebruiker die het gecreëerd heeft.

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.
