Watchcat (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Author
ro: Autor

en: Date
ro: Data

en: Summary
ro: Sumar

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: author
ro: autor

en: Entity
ro: Entitate

en: Target
ro: Ţintă

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Relate content to the user who created it.
ro: Leagă conținutul la utilizatorul care l-a creat.

en: Enable to override this field's links.
ro: Permite suprascrierea legăturilor acestui câmp.
