Watchcat (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Date
ru: Дата

en: Summary
ru: Сводка

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: author
ru: автор

en: Entity
ru: Сущность

en: Object
ru: Объект

en: Target
ru: Цель

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Actor
ru: Актёр

en: Object ID
ru: ID объекта

en: Relate content to the user who created it.
ru: Связывает материал с создавшим его пользователем.

en: Enable to override this field's links.
ru: Включите для переопределения ссылок этого поля.
