Watchcat (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Date
sk: Dátum

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Target
sk: Cieľ

en: Entity type
sk: Typ entity
