Watchcat (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: Date
sr: Датум

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Entity type
sr: Тип ентитета
