Watchcat (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Date
sv: Datum

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: author
sv: författare

en: Entity
sv: Objekt

en: Object
sv: Objekt

en: Target
sv: Mål

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Object ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Relate content to the user who created it.
sv: Relatera innehåll till användaren som skapade det.

en: Enable to override this field's links.
sv: Aktivera för att åsidosätta detta fälts länkar.
