Watchcat (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Date
th: วันที่

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: author
th: ผู้เขียน

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Relate content to the user who created it.
th: เนื้อหาที่เกี่ยวข้องกับผู้ใช้
