Watchcat (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Author
uk: Автор

en: Date
uk: Дата

en: Summary
uk: Резюме

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: Object
uk: Об'єкт

en: Target
uk: Ціль

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Verb
uk: Дієслово

en: Actor
uk: Актор

en: Object ID
uk: ID об'єкту

en: Relate content to the user who created it.
uk: Зв'язок матеріала з користувачем, котрий його створив.

en: Enable to override this field's links.
uk: Увімкніть для перезапису посилань цього поля.
