Watchcat (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Author
ur: مصنف

en: Date
ur: تاریخ

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
