Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: cron
be: крон

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Link
be: Спасылка

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Database type
be: Тып базы дадзеных

en: Error
be: Памылка

en: Active
be: Актыўна

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Details
be: Падрабязна

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Database password
be: Пароль для карыстальніка базы дадзеных

en: Database name
be: Назва базы дадзеных

en: Cache settings
be: Налады кэшу

en: Notice
be: Паведамленне

en: Database host
be: Хост сервера базы дадзеных

en: Database port
be: Порт базы дадзеных

en: Filter log messages
be: Фільтраваць журнал паведамленняў

en: You must select something to filter by.
be: Вы павінны абраць нешта для фільтру.

en: Site details
be: Падрабязна пра сайт
