Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Link
bg: Линк

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Timestamp
bg: Време

en: Statistics
bg: Статистики

en: Database type
bg: Тип БД

en: Error
bg: Грешка

en: Active
bg: Активен

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Details
bg: Детайли

en: Referrer
bg: URL референт

en: Database password
bg: Парола

en: Database name
bg: Име на базата данни

en: Database host
bg: Хост на базата, обикновено localhost

en: Text of log message to be passed into the t() function.
bg: Текст на лог съобщението, който да бъде предадени на функцията t().

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
bg: Сериализиран масив от променливи, които имат съответствие в стринга на съобщението и които се предават на функцията t().

en: Database port
bg: Порт на базата данни

en: Filter log messages
bg: Филтриране на съобщения от лога

en: You must select something to filter by.
bg: Трябва да изберете, нещо, което да филтрира по.

en: Site details
bg: Подобности за сайта
