Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (26 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: cron
bn: ক্রন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Database type
bn: ডাটাবেজের ধরণ

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Location
bn: অবস্থান

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Database password
bn: ডাটাবেজের পাসওয়ার্ড

en: Database name
bn: ডাটাবেজের নাম

en: Database host
bn: ডাটাবেজের হোস্ট

en: Database port
bn: ডাটাবেজ পোর্ট

en: Site details
bn: সাইটের বিস্তারিত বিবরণ
