Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Database type
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་རིགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Database password
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་གསང་གྲངས

en: Database name
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Database host
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་དྲ་གནས

en: Database port
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་དྲ་སྒོ

en: Filter log messages
bo: ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་ཚགས་རྒྱག་པ

en: You must select something to filter by.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཞིག་འདེམས་དགོས།

en: Site details
bo: དྲ་ཚིགས་ཞིབ་ཕྲ།
