Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Link
ca: Enllaç

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Database type
ca: Tipus de base de dades

en: Active
ca: Actiu

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Severity
ca: Severitat

en: Warning
ca: Avís

en: Details
ca: Detalls

en: Referrer
ca: Referència

en: Database password
ca: Clau de pas de la base de dades

en: Database name
ca: Nom de la base de dades

en: Cache settings
ca: Paràmetres de la memòria cau

en: Notice
ca: Notificació

en: Website
ca: Lloc web

en: Database host
ca: Ordinador central de la base de dades

en: Database port
ca: Port de la base de dades

en: Filter log messages
ca: Filtrar els missatges de registre

en: You must select something to filter by.
ca: Heu de seleccionar alguna cosa per la qual filtrar.

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític

en: URL of the origin of the event.
ca: URL de l'origen de l'esdeveniment.

en: Referer
ca: Referència

en: Hostname of the user who triggered the event.
ca: Nom d'amfitrió de l'usuari que activa l'esdeveniment.

en: Site details
ca: Detalls del lloc
