Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Statistics
da: Statistik

en: Database type
da: Databasetype

en: Error
da: Fejl

en: Active
da: Aktiv

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: Severity
da: Grad

en: Warning
da: Advarsel

en: Details
da: Detaljer

en: Referrer
da: Henviser

en: Database password
da: Adgangskode

en: Database name
da: Database

en: Cache settings
da: Indstillinger for cache

en: Notice
da: Notifikation

en: Variables
da: Variable

en: Database host
da: Databasevært

en: Database port
da: Databaseport

en: One hour
da: En time

en: Filter log messages
da: Filtrér meddelelser

en: You must select something to filter by.
da: Du skal vælge, hvad du vil filtrere efter.

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk

en: URL of the origin of the event.
da: URL som startede begivenheden.

en: Referer
da: Henviser

en: Hostname of the user who triggered the event.
da: Værtsnavnet på brugeren som udløste begivenheden.

en: Fetch settings
da: Hent indstillinger

en: Site details
da: Site-information
