Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Statistics
et: Statistika

en: Database type
et: Andmebaasi liik

en: Error
et: Viga

en: Active
et: Aktiivne

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Severity
et: Tõsidus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Database password
et: Andmebaasi salasõna

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Cache settings
et: Vahemälu seaded

en: Notice
et: Teavitus

en: Variables
et: Muutujad

en: Database host
et: Andmebaasi host

en: Text of log message to be passed into the t() function.
et: Logiteate sisu, mis edastatakse funktsiooni t() .

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
et: Jadaks teisendatud massiv muutujatest, mis vastavad sõnumi stringile ja mis on edastatud t() funktsioonile.

en: Database port
et: Andmebaasi port

en: Filter log messages
et: Logisõnumite filtreerimine

en: You must select something to filter by.
et: Palun vali, mille järgi filtreerida

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline

en: Type of log message, for example "user" or "page not found."
et: Logiteate tüüp. Näiteks "kasutaja" või "lehte ei leitud".

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug)
et: Sündmuse tõsiduse aste, alustades 0-st (Hädaolukord) kuni 7-ni (Silumine)

en: Link to view the result of the event.
et: Viide, näitamaks sündmuse tulemusi.

en: URL of the origin of the event.
et: Sündmuse originaal-URL.

en: Referer
et: Viitaja

en: URL of referring page.
et: Viitava lehe URL

en: Hostname of the user who triggered the event.
et: Sündmuse põhjustanud kasutaja arvuti hostinimi.

en: Unix timestamp of when event occurred.
et: Sündmuse toimumise aeg Unixi ajatemplina.

en: Fetch settings
et: Fetch seaded

en: Site details
et: Veebisaidi andmed
