Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Link
eu: Esteka

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Database type
eu: Datu-base mota

en: Error
eu: Errorea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Database password
eu: Datu-basearen pasahitza

en: Database name
eu: Datu-base izena

en: Cache settings
eu: Cachearen ezarpenak

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Database host
eu: Datu-basearen hostalaria

en: Database port
eu: Datu-basearen portua

en: Filter log messages
eu: Filtratu log mezuak

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria

en: Site details
eu: Gunearen xehetasunak
