Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Link
he: קישור

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Database type
he: סוג מסד הנתונים

en: Error
he: שגיאה

en: Active
he: פעיל

en: Hostname
he: שם שרת

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Severity
he: חוּמרה

en: Warning
he: אזהרה

en: Details
he: פרטים

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Database password
he: סיסמת מסד הנתונים

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Cache settings
he: הגדרות מטמון

en: Notice
he: הודעה

en: Variables
he: משתנים

en: Database host
he: כתובת מארח מסד הנתונים

en: Database port
he: יציאת (port) מסד הנתונים

en: Filter log messages
he: סינון מסרי יומן

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.

en: Emergency
he: חירום

en: Site details
he: פרטי האתר
