Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Add
ka: დამატება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Database type
ka: მონაცემთა ბაზის ტიპი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Active
ka: აქტიური

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Details
ka: დეტალები

en: Database password
ka: მონაცემთა ბაზის პაროლი

en: Database name
ka: მონაცემთა ბაზის სახელი

en: Cache settings
ka: ქეშის პარამეტრები

en: Database host
ka: მონაცემთა ბაზის სერვერი

en: Database port
ka: მონაცემთა ბაზის პორტი

en: Site details
ka: საიტის დეტალები
