Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Link
kk: Сілтеме

en: Save
kk: Сақтау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Statistics
kk: Статистика

en: Database type
kk: Дерекқор түрі

en: Error
kk: Қате

en: Active
kk: Белсенді

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Database password
kk: Дерекқор құпиясөзі

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Database host
kk: Дерекқор хосты

en: Database port
kk: Дерекқор порты

en: Filter log messages
kk: Есеп жазбаларын фильтрле

en: You must select something to filter by.
kk: Фильтрлеу үшін бірнәрселер таңдаңыз.
