Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Link
lv: Saite

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Statistics
lv: Statistika

en: Database type
lv: Datubāzes veids

en: Error
lv: Kļūda

en: Active
lv: Aktīvs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: One day
lv: Viena diena

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Database password
lv: Datubāzes parole

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Sites
lv: Vietnes

en: Database host
lv: Datubāzes hosts

en: Database port
lv: Datubāzes ports

en: Filter log messages
lv: Filtrēt žurnāla pierakstus

en: You must select something to filter by.
lv: Jāizvēlas filtrēšanas iestatījumi.

en: Site details
lv: Vietnes informācija
