Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: cron
ne: क्रोन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Database type
ne: डाटाबेसको प्रकार

en: Error
ne: त्रुटि

en: Active
ne: सक्रिय

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Details
ne: विस्तृत

en: Database password
ne: डॉटाबेसको पासवर्ड

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Database port
ne: डाटाबेस पोर्ट

en: Site details
ne: साइटको विवरण
