Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Link
nn: Lenke

en: Save
nn: Lagre

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Database type
nn: Databasetype

en: Error
nn: Feil

en: Active
nn: Aktiv

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Filter
nn: Filtrer

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Details
nn: Detaljar

en: Database password
nn: Database-passord

en: Database name
nn: Databasenamn

en: Database host
nn: Database-tenar

en: Database port
nn: Database-port

en: One hour
nn: Ein time

en: Filter log messages
nn: Filtrer loggelement

en: You must select something to filter by.
nn: Du må velje noko å filtrere på.
