Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
