Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Link
ro: Legătură

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Statistics
ro: Statistici

en: Database type
ro: Tip bază de date

en: Error
ro: Eroare

en: Active
ro: Activ

en: Filter
ro: Filtru

en: Location
ro: Locaţia

en: Severity
ro: Gravitate

en: Warning
ro: Avertizare

en: Details
ro: Detalii

en: Referrer
ro: Referinţă

en: Database password
ro: Parolă bază de date

en: Database name
ro: Nume bază de date

en: Cache settings
ro: Setări cache

en: Notice
ro: Notificare

en: Variables
ro: Variabile

en: Database host
ro: Host bază de date

en: Database port
ro: Port bază de date

en: Filter log messages
ro: Filtrare mesaje log

en: You must select something to filter by.
ro: Trebuie selectat ceva după care să se filtreze.

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic

en: URL of the origin of the event.
ro: URL-ul originii evenimentului.

en: Referer
ro: Sursa

en: Hostname of the user who triggered the event.
ro: Numele de gazdă al utilizatorului care a declanșat evenimentul.

en: Fetch settings
ro: Scoatere setări

en: Site details
ro: Detaliile sitului
