Watchdog Aggregator (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (51 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: cron
tr: dönemsel görev

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Link
tr: Bağlantı

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Database type
tr: Veritabanı türü

en: Error
tr: Hata

en: Active
tr: Etkin

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Location
tr: Konum

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Warning
tr: Uyarı

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: Database password
tr: Veri tabanı parolası

en: Database name
tr: Veritabanı adı

en: Cache settings
tr: Önbellekleme ayarları

en: Notice
tr: Dikkat

en: Website
tr: Web sitesi

en: Variables
tr: Değişkenler

en: Database host
tr: Veritabanı sunucusu

en: Text of log message to be passed into the t() function.
tr: t() fonksiyonuna geçirilecek kayıt iletisi.

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
tr: İleti dizesiyle eşleşen ve t() fonksiyonuna geçirilmiş değişkenlerin seri dizilimi.

en: Database port
tr: Veritabanı port numarası

en: Filter log messages
tr: Günlük iletilerini süz

en: You must select something to filter by.
tr: Süzülecek bir şey seçmeniz gerekiyor.

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli

en: Type of log message, for example "user" or "page not found."
tr: Kayıt iletisinin tipi, örneğin "kullanıcı" ya da "sayfa bulunamadı".

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug)
tr: Olayın 0 (Acil durum) ile 7 (Hata ayıkla) arasında değişen, büyüklük düzeyi

en: Link to view the result of the event.
tr: Olayın sonucunu görmek için bağlantı.

en: URL of the origin of the event.
tr: Olay kaynağının URLsi.

en: Referer
tr: Yönlendiren

en: URL of referring page.
tr: Başvuran sayfanın URLsi.

en: Hostname of the user who triggered the event.
tr: Olayı tetikleyen kullanıcının anasistem adı.

en: Unix timestamp of when event occurred.
tr: Olayın gerçekleştiği ana ait Unix zaman damgası.

en: Fetch settings
tr: Ayarları getir

en: Site details
tr: Site ayrıntıları
