Watchdog Aggregator (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Link
af: Skakel

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Statistics
af: Statistieke

en: Database type
af: Databasistipe

en: Error
af: Fout

en: Active
af: Aktief

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Referrer
af: Verwyser

en: Database password
af: Databasis-wagwoord

en: Database name
af: Databasisnaam

en: Cache settings
af: Kasverstellings

en: Database host
af: Databasis-masjien

en: Database port
af: Databasis-poort
