Watchdog Aggregator (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Link
ast: Enllaz

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Database type
ast: Tipo de base datos

en: Error
ast: Fallu

en: Active
ast: Activu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Details
ast: Detalles

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Database password
ast: Clave pa la base datos

en: Database name
ast: Nome de la base datos

en: Database host
ast: Sirvidor de la base datos

en: Database port
ast: Puertu de la base datos
