Watchdog Aggregator (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: cron
fi: cron-ajastin

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: Link
fi: Linkki

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Database type
fi: Tietokannan tyyppi

en: Error
fi: Virhe

en: Active
fi: Voimassa

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Filter
fi: Suodatus

en: Location
fi: Sijainti

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Database password
fi: Tietokannan salasana

en: Database name
fi: Tietokannan nimi

en: Cache settings
fi: Välimuistin asetukset

en: Notice
fi: Huomio

en: Variables
fi: Muuttujat

en: Database host
fi: Tietokannan isäntänimi

en: Text of log message to be passed into the t() function.
fi: Lokimerkinnän teksti, joka annetaan t()-funktiolle.

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
fi: Sarjallistettu jono (serialized array) muuttujia, jotka vastaavat viestin merkkijonoa, ja jotka annetaan t()-funktiolle.

en: Database port
fi: Tietokannan portti

en: Filter log messages
fi: Suodata lokiviestit

en: You must select something to filter by.
fi: Sinun on valittava suodatusehto.

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Type of log message, for example "user" or "page not found."
fi: Lokimerkinnän tyyppi, esimerkiksi "käyttäjä" tai ”sivua ei löydy".

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug)
fi: Tapahtuman vakavuusaste, vaihtelee nollasta (hätätilanne) seitsemään (debug).

en: Link to view the result of the event.
fi: Linkki tapahtuman lopputuloksen katseluun.

en: URL of the origin of the event.
fi: Tapahtuman alkuperän osoite.

en: Referer
fi: Viittaaja

en: URL of referring page.
fi: Viittaavan sivun osoite.

en: Hostname of the user who triggered the event.
fi: Tapahtuman aiheuttajan isäntänimi.

en: Unix timestamp of when event occurred.
fi: Tapahtumahetken UNIX-aikaleima.

en: Fetch settings
fi: Nouda asetukset

en: Site details
fi: Sivuston tiedot
